Audycje Filozofia dla dzieci Filozofia w szkole

Audycja w TOK FM o zbiórce na wydanie poradnika „Filozofuj z dziećmi”

Już dzisiaj o godz. 23.00 można będzie wysłuchać audycji „Wieczór Radio TOK FM” poświęconej filozofowaniu z dziećmi. Prezentujemy w niej projekt prowadzonej przez Redakcję „Filozofuj!” akcji crowdfundingowej na portalu PolakPotrafi, mającej na celu zebranie środków na wydanie praktycznego poradnika do zajęć filozoficznych z dziećmi. Gościem programu Hanny Zielińskiej będzie Dorota Monkiewicz-Cybulska, koordynatorka akcji oraz działu „Edukacji filozoficznej” na naszym portalu. Zachęcamy do wysłuchania!

Najnowszy numer: Jak działa język?

Zapisz się do newslettera:

---

Filozofuj z nami w social media

Najnowszy numer można nabyć od 2 października w salonikach prasowych wielu sieci. Szczegóły zob. tutaj.

Numery drukowane można zamówić online > tutaj. Prenumeratę na rok 2018 można zamówić > tutaj.

Aby dobrowolnie WESPRZEĆ naszą inicjatywę dowolną kwotą, kliknij „tutaj”.

Jak się okaza­ło redak­tor prowadzą­ca, Han­na Zielińs­ka, ukończyła stu­dia filo­zoficzne i wspiera jej pop­u­laryza­cję oraz dostrze­ga sens wprowadzenia edukacji filo­zoficznej od najmłod­szych lat.

Podcastu można wysłuchać tutaj (konto premium)tutaj.


Zapraszamy na stronę poradnika „Filozofuj z dziećmi”


 

Dołącz do Załogi F! Pomóż nam tworzyć jedyne w Polsce czasopismo popularyzujące filozofię. Na temat obszarów współpracy można przeczytać tutaj.

Wesprzyj „Filozofuj!” finansowo

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę dowolną kwotą (1 zł, 2 zł lub inną), przejdź do zakładki „WSPARCIE” na naszej stronie, klikając poniższy link. Klik: Chcę wesprzeć „Filozofuj!”

Polecamy