Promocje

Dzień Wolności i Praw Obywatelskich – promocje ‑80%, ‑75%, ‑50%

4 czerwca to Dzień Wolności i Praw Obywatelskich. W święto to warto poświęcić czas na refleksję nad zagadnieniami wolności, prawa, sprawiedliwości, społeczeństwa. Polecamy przyjrzeć się związkom pomiędzy filozofią a polityką. Problemy z tego obszaru są dla nas, jako Fundacji, wyjątkowo ważne. Jednym z filarów naszej misji jest bowiem budowanie świadomego społeczeństwa obywatelskiego. Zysk ze sprzedaży numerów jest w 100% przeznaczany na działania w ramach misji. Mamy więc dla Was promocję – tak, żeby ułatwić Wam zarówno filozoficzną refleksję nad wolnością, jak i zachęcić Was do wspierania nas! Promocja będzie trwać od dzisiaj do 5 czerwca.

Na promocji z okazji Dnia Wolności i Praw Obywatelskich możecie nabyć numery „Filozofuj!”, które są najbardziej zbieżne z tematyką święta w okazyjnych cenach:

 

Numery drukowane można zamówić online > tutaj. Prenumeratę na rok 2024 można zamówić > tutaj.

Dołącz do Załogi F! Pomóż nam tworzyć jedyne w Polsce czasopismo popularyzujące filozofię. Na temat obszarów współpracy można przeczytać tutaj.

Skomentuj

Kliknij, aby skomentować

Wesprzyj „Filozofuj!” finansowo

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę dowolną kwotą (1 zł, 2 zł lub inną), przejdź do zakładki „WSPARCIE” na naszej stronie, klikając poniższy link. Klik: Chcę wesprzeć „Filozofuj!”

Polecamy