Aktualności Ogłoszenia

Facebook nie wyświetla Wam wszystkich postów „Filozofuj!”? Jest na to rada – ustawcie opcję „Wyświetlaj najpierw”!

Nie znamy algorytmu, którym kieruje się Facebook sortując treści, które pojawiają się w aktualnościach na naszych prywatnych profilach ale znaleźliśmy jedno rozwiązanie, dzięki któremy nie przegapicie żadnego postu „Filozofuj!”.

Nie znamy algorytmu, którym kieruje się Facebook sortując treści, które pojawiają się w newsfeedzie na naszych prywatnych profilach. Newsfeed jest to środkowa kolumna z aktualnościami. Pojawiają się tam stale uaktualniające się wiadomości pochodzące od naszych znajomych, osób, które obserwujemy oraz stron, które polubiliśmy – w tym od „Filozofuj!” 🙂 To, czyje posty mają pierwszeństwo w pojawianiu się w aktualnościach na naszych prywatnych profilach pozostaje tajemnicą algorytmu Facebooka.

Istnieje jednak jeden sposób na ustawienie priorytetów wyświetlania polubionych stron. Jeśli chcecie, żeby posty „Filozofuj!” wyświetlały się w Waszym newsfeedzie w pierwszej kolejności zróbcie, co następuje:

  1. Wejdźcie na stronę „Filozofuj!” na Facebooku: https://www.facebook.com/filozofuj/?fref=ts.
  2. Najedźcie kursorem myszki na zakładkę „Obserwowanie” pod zdjęciem w tle.
  3. Zaznaczcie opcję „Wyświetlaj najpierw”.

I gotowe! 🙂 Teraz nie przegapicie żadnego postu „Filozofuj!”. Śledźcie nas na Facebooku i filozofujcie!

Opracowała: Celina Głogowska z inspiracji Olgi Ciszewskiej

Tagi

Numery drukowane można zamówić online > tutaj. Prenumeratę na rok 2024 można zamówić > tutaj.

Dołącz do Załogi F! Pomóż nam tworzyć jedyne w Polsce czasopismo popularyzujące filozofię. Na temat obszarów współpracy można przeczytać tutaj.

Skomentuj

Kliknij, aby skomentować

Wesprzyj „Filozofuj!” finansowo

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę dowolną kwotą (1 zł, 2 zł lub inną), przejdź do zakładki „WSPARCIE” na naszej stronie, klikając poniższy link. Klik: Chcę wesprzeć „Filozofuj!”

Polecamy