Akcje Filozofia dla dzieci Filozofia w szkole Scenariusze lekcji

Łukasz Krzywoń o „Filozofuj z dziećmi 2” – film

Prezentujemy film nagrany przez Łukasza Krzywonia, w którym autor „Filozofuj z dziećmi. Poradnik do prowadzenia filozoficznych dociekań z dziećmi i młodzieżą” opowiada o swoim nowym projekcie. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, co sam redaktor tomu ma do powiedzenia na temat „Filozofuj z dziećmi 2. 100 pomysłów na dociekania filozoficzne” to koniecznie zobaczcie to wideo.

Filozofuj z dziećmi 2. 100 pomysłów na dociekania filozoficzne” to drugi tom z serii „Filozofia dla dzieci” dedykowany nauczycielom, wychowawcom, edukatorom i animatorom kultury, którzy do swojej pracy z grupą chcą wprowadzić filozofowanie z dziećmi. W książce znajduje się 100 konspektów zajęć szkolnych i pozaszkolnych do wykorzystania na lekcjach w szkole podstawowej.

 

Numery drukowane można zamówić online > tutaj. Prenumeratę na rok 2024 można zamówić > tutaj.

Dołącz do Załogi F! Pomóż nam tworzyć jedyne w Polsce czasopismo popularyzujące filozofię. Na temat obszarów współpracy można przeczytać tutaj.

Wesprzyj „Filozofuj!” finansowo

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę dowolną kwotą (1 zł, 2 zł lub inną), przejdź do zakładki „WSPARCIE” na naszej stronie, klikając poniższy link. Klik: Chcę wesprzeć „Filozofuj!”

Polecamy