Jeżeli chcesz wesprzeć ten projekt to zachęcamy do wpłat na profilu zrzutki tutaj.
(Foreign Payment Instructions)
Izabela Nawrot – absolwentka filozofii i filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Nauczycielka języka angielskiego oraz etyki. Prowadzi blog – angielskiblog.pl – o nauczaniu języka angielskiego. Ukończyła kurs licencyjny ΛΕΓΩ-ΛΟΓΟΣ™ (pol. LEGO-LOGOS). Współzałożycielka projektu LEGO LOGOS ŁÓDŹ. Przeprowadziła wiele warsztatów z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, między innymi w ramach Uniwersytetu dla Dzieci ULEK oraz Budżetu Obywatelskiego dla miasta Łodzi.
Krystian Karcz – magister filozofii ze specjalnością etyka na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, nauczyciel etyki, filozofii, wiedzy o społeczeństwie i edukacji dla bezpieczeństwa. Założyciel największego wirtualnego pokoju nauczycielskiego – grupy „Nauczyciele filozofii i etyki” oraz strony „Uczę filozofować” na portalu Facebook. Popularyzator filozofii, filozofowania oraz nowoczesnych metod nauczania. Podczas zajęć często układa klocki LEGO, przeprowadza eksperymenty myślowe, rozmawia o anime, książkach i filmach Sci-Fi, gra w gry, wchodzi w role i bawi się na wiele innych sposobów. Zawsze wierzył, że dobra edukacja równa się dobrej zabawie, bez większego zdziwienia przyjmując do wiadomości potwierdzenie tego ze strony neuronauk.
Monika Strzeżyk – magister filologii polskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, absolwentka Podyplomowego Studium Filozofii i Etyki na Uniwersytecie Warszawskim, nauczycielka języka polskiego i etyki w Szkole Podstawowej nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie.
Małgorzata Kamińska – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii. Pasjonatka projektów edukacyjnych, dociekań filozoficznych oraz edukacji globalnej. Nauczycielka etyki i wiedzy o społeczeństwie w Społecznej Szkole Podstawowej nr 11 STO w Warszawie oraz w Polsko-Francuskiej Niepublicznej Szkole Podstawowej „La Fontaine”.
Aleksandra Lewandowska – absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i etyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie. Współautorka książek: Kierunek – wartości: inspiracje metodyczne nie tylko dla nauczycieli etyki, Kierunek – dialog: inspiracje metodyczne nie tylko dla nauczycieli etyki, KROK DALEJ… inspiracje metodyczne nie tylko dla nauczycieli etyki.
Ewa Kosiedowska-Terek – nauczyciel, magister edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, z kompetencjami w zakresie zarządzania oświatą, prywatnie mama 8‑letniej Anielki. Zawodowo związana z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Redzikowie, gdzie realizuje m.in. innowacyjny projekt dydaktyczny Filozoficzny Plac Zabaw. Aktualnie przygotowuje rozprawę doktorską poświęconą edukacji filozoficznej wśród dzieci w oparciu o założenia P4C.
Dagmara Więckowska – studentka polonistyczno-filozoficznych studiów nauczycielskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Agnieszka Gąsiorek – absolwentka studiów magisterskich z filozofii, licencjackich z kulturoznawstwa oraz podyplomowych z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nauczycielka etyki i edukacji wczesnoszkolnej w szkole podstawowej.
Skomentuj