Aktualności Ogłoszenia

Wspieraj Filozofuj! z wtyczką FaniMani – dowiedz się jak!

W codziennym zgiełku nie zapominajmy o sile, jaka kryje się w mocy darowania. Przybywamy do Was z przypomnieniem o narzędziu, które sprawi, że wspieranie fundacji i stowarzyszeń stanie się prawdziwą przyjemnością – wtyczka do przeglądarki internetowej Przypominajka FaniMani.pl!

 

Obejrzyjcie naszą najnowszą wideo-instrukcję, gdzie krok po kroku prezentujemy, jak zainstalować wtyczkę Przypominajka FaniMani.pl na Waszych przeglądarkach. Wspieranie naszego magazynu nigdy nie było łatwiejsze! Pamiętajcie, że każda darowizna ma potęgę zmiany na lepsze. Dlatego zachęcamy Was do skorzystania z Przypominajki w trakcie zakupów online i wspierania naszej popularyzatorskiej inicjatywy.


Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nas wesprzeć!

🚫 OSTRZEŻENIE: NASZ MAGAZYN NA SKRAJU ZAGROŻENIA! 🚫 Szczegóły zob. tutaj.

Numery drukowane można zamówić online > tutaj. Prenumeratę na rok 2023 można zamówić > tutaj.

Dołącz do Załogi F! Pomóż nam tworzyć jedyne w Polsce czasopismo popularyzujące filozofię. Na temat obszarów współpracy można przeczytać tutaj.

Skomentuj

Kliknij, aby skomentować

Wesprzyj „Filozofuj!” finansowo

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę dowolną kwotą (1 zł, 2 zł lub inną), przejdź do zakładki „WSPARCIE” na naszej stronie, klikając poniższy link. Klik: Chcę wesprzeć „Filozofuj!”

Polecamy