Patronat medialny magazynu „Filozofuj!”: książki o tematyce filozoficznej

Warunkiem objęcia książki patronatem medialnym magazynu „Filozofuj!” jest zapoznanie się z zasadami patronatu i ich akceptacja oraz przesłanie uzupełnionego formularza notki prasowej książki objętej patronatem mailowo.


Co oferujemy?

 1. Wpis na portalu filozofuj.eu. 
 2. Post na Facebooku „Filozofuj!”. 
 3. Według życzenia, post na Instagramie „Filozofuj!”. 
 4. Według życzenia, story na Instagramie „Filozofuj!”. 
 5. Organizacja konkursu.

Ad. 1.
Wpis na portalu filozofuj.eu na podstawie przesłanych przez Państwa materiałów w terminie ustalonym indywidualnie. W przesłanych do nas podstawowych materiałach promocyjnych powinny znaleźć się:

 • okładka przednia bez żadnych dodatkowych napisów,
 • uzupełniony formularz notki prasowej zawierający:
  • tytuł wpisu (do 120 znaków ze spacjami),
  • lid notatki prasowej (do 250 znaków ze spacjami),
  • korpus tekstu (do 800 znaków ze spacjami),
  • słowa kluczowe (przynajmniej 3),
  • informacje dodatkowe (patroni medialni, link do strony książki, linki do mediów społecznościowych).
  • formatka z następującymi informacjami: 
   •  tytuł polski, 
   • tytuł oryginalny,
   • autor/redaktor,
   • data premiery,
   • liczba stron,
   • ISBN,
   • e-ISBN. 

Ad. 2. 

Post na profilu Facebook magazynu „Filozofuj!” odnoszący do wpisu z ogłoszeniem o Państwa książce na portalu (patrz wyżej). Post udostępniany jest w terminie ustalonym indywidualnie (np. wcześniej jako zapowiedź wydawnicza) wraz z pojawieniem się wpisu na portalu. (Nie ma możliwości pojawienia się postu na Facebooku w innym terminie niż wpis na portalu.) 

Ad. 3. 

Opcjonalny post na profilu Instagram magazynu „Filozofuj!”. Wymagane jest dostarczenie dodatkowego pliku z treścią postu (do 2200 znaków łącznie ze spacjami, hashtagami i emotikonami) oraz grafiką w formacie nie mniejszym niż 1200x1200 pikseli, zachowując przy tym kadr 1:1. Post udostępniany jest wraz z pojawieniem się wpisu na portalu. Zastrzegamy sobie na możliwe wprowadzanie subtelnych zmian wizualnych, jeśli przesłana grafika/zdjęcie za bardzo odbiega estetycznie od publikowanych przez nas treści.

Ad. 4. 

Opcjonalne, widoczne przez 24 godziny story na profilu Instagram magazynu „Filozofuj!”, wraz z hiperłączem odsyłającym do artykułu opublikowanego na filozofuj.eu. Wymagane jest przesłanie dodatkowych materiałów graficznych zgodnych ze standardem platformy Instagram (rozmiar 1080x1920 pikseli lub większy, kadr 9:16, format jpg, png lub mp4 w przypadku wideo). Post udostępniany wraz z pojawieniem się wpisu na portalu

Ad. 5. 

Organizacja konkursu facebookowego dla Czytelników magazynu „Filozofuj!”, w którym nagrodą będzie patronowana książka (3 egzemplarze dla 3 osób). Forma i tematyka konkursu będzie indywidualne ustalana w momencie wysyłki książki lub wybierana przez nasz zespół redakcyjny. Termin konkursu zależy od daty dostarczenia do redakcji wszystkich egzemplarzy patronowanej książki.


Czego oczekujemy? 

 1. Zamieszczenia logo „Filozofuj!” na okładce patronowanej książki. 
 2. Zamieszczenia logo „Filozofuj!” na wszystkich materiałach reklamowych nowości wydawniczej. 
 3. Zamieszczenia logo „Filozofuj!” przy opisie książki na stronie Państwa wydawnictwa. 
 4.  6 egzemplarzy patronowanej książki (trzy na konkurs dla naszych Czytelników, dwie dla naszych Patronów, jedna do redakcyjnej biblioteczki). 
 5. Zamieszczenie informacji na profilu Facebook Wydawnictwa o prowadzonych przez nas akcjach lub wydarzeniach (jedna akcja wybrana przez redakcję magazynu „Filozofuj!”). 

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje współpracy. Chętnie ją podejmiemy w przekonaniu, że byłaby ona obustronnie owocna. 

Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego: patronat@filozofuj.eu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. 


Pliki do pobrania:

Formularz notki prasowej na portal: pobierz tutaj.


Logotyp: