Załoga F podczas Letniej Szkoły Filozofuj

„Filozofuj!” w obecnej postaci to bardzo pracochłonne przedsięwzięcie. A mamy niezwykle ambitne plany. Chcemy tworzyć naprawdę dobre czasopismo, które atrakcyjnie i skutecznie promuje filozofię. By rozwijać naszą inicjatywę, potrzebujemy pomocy. Poszukujemy wolontariuszy do współpracy przy redagowaniu, promowaniu i upowszechnianiu czasopisma. Byłoby wspaniale, gdyby znalazły się osoby, które wezmą na swoje barki nawet niewielki zakres prac (choćby opracowanie do jednego tekstu w numerze kapsułek objaśniających trudniejsze terminy lub prezentujących wymienionych w danym tekście myślicieli), ale za to będą to robić rzetelnie i niezawodnie. Poniżej przedstawiamy listę przykładowych zadań o różnej skali trudności, które moglibyśmy powierzyć współpracownikom. Tę listę będziemy stale rozbudowywać, a o kolejnych zadaniach informować w naszym serwisie oraz portalach społecznościowych. Przeczytajcie, może znajdziecie coś dla siebie i zechcecie dołączyć do naszego grona.

Czym możemy się odpłacić?

  • Osoby szczególnie zaangażowane i systematyczne otrzymają możliwość dołączenia do grona stałych współpracowników czasopisma, a w dłuższej perspektywie czasowej – do grona redakcyjnego.
  • Praca przy czasopiśmie to wspaniała i pouczająca przygoda, dzięki której można zyskać doświadczenie i cenne umiejętności dziennikarskie i redakcyjne.

Chętnych do współpracy prosimy o kontakt via e-mail: redakcja@filozofuj.eu.

Lista pomysłów na nowe działy:

Filozofia a biznes / rynek pracy, Filozofia a nauka, Kognitywistyka, Dylematy etyczne, Estetyka, Filozofia polityki, Filozofia prawa, Filozofia techniki, Filozofia komunikacji, Filozofia a gry komputerowe, Filozoficzna ankieta, Doradztwo filozoficzne, Kurs dobrego pisania, Filozofia a sport,

Lista przykładowych zadań:

Zapisz się do naszego newslettera

Czego nei wiemy okładka

Logos Problematicos okładka

Wesprzyj „Filozofuj!” finansowo

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę dowolną kwotą (1 zł, 2 zł lub inną), przejdź do zakładki „WSPARCIE” na naszej stronie, klikając poniższy link.

Klik: Chcę wesprzeć „Filozofuj!”

Polecamy